uk

Допомога перекладачів-волонтерів

З 24 лютого наша країна живе в режимі надзвичайного стану. Усе змінилося, відтоді як Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну. Війна зачепила кожного й змінила звичний плин речей: люди у фронтовій зоні намагаються вистояти, протистоять загарбникам або шукають прихистку деінде. На тих територіях, де наразі спокійніше, українці спрямовують сили на допомогу армії та співгромадянам у скруті. Волонтерський рух розгорнувся дуже широко та в найрізноманітніших напрямках. Допомогу надають із поселенням біженців, постачанням їжі та ліків в окуповані регіони, устаткуванням захисників тощо.

Допомагати може кожен, і ми не залишились осторонь.

Ми згуртували понад 500 перекладачів-волонтерів, які готові перекладати для потреб армії України, організацій, що займаються гуманітарною допомогою, і біженців. Усі разом ми докладаємо зусиль, щоб знаходити перекладачів із різних мов і охоплювати всі відповідні тематики.

Залучені фахівці готові допомагати кожному. Якщо переклад потрібен вам або ви знаєте організації чи людей, яким потрібна допомога перекладачів-волонтерів, звертайтеся до директора компанії «Профпереклад» Юрія Цвєркуна за такими контактами:

  • Фейсбук: https://www.facebook.com/tsverkun/
  • Телеграм: @tsvierkun

Разом до перемоги!

Автор статті:

Юрій Цвєркун

12 років у бізнесі професійних перекладів Засновник і директор бюро перекладів «Профпереклад». Ключові компетенції: менеджмент, стратегічний маркетинг, лінгвістичні технології. Освіта: Києво-Могилянська бізнес-школа (KMBS) та IE Business School.

Дізнатись вартість
Заповніть форму та прикріпіть документ, і ми повідомимо точну вартість усієї роботи на email
Прикріпіть документ для оцінки вартості перекладу
Контакти
Ви також можете зв'язатися з нашим офісом у Києві у будь-який зручний спосіб, і ми відповімо на всі питання.
Україна, 03150,
м. Київ, вул. Ділова, 5Б, 6-й поверх
Понеділок – П'ятниця з 9:00 до 18:00