uk

Бюро перекладів: Запоріжжя

Запоріжжя — місто обласного значення, розташоване на Дніпрі, головній воднотранспортній магістралі України. Це четвертий за значущістю індустріальний центр країни з розвиненим машинобудуванням, чорною та кольоровою металургією, хімічною й будівельною промисловістю. Економіка міста ґрунтується на металургійній галузі, машинобудуванні й енергетиці, причому продукція більшості підприємств міста успішно конкурує на світовому ринку.

Гнучкість

Постачальник якісних мовних послуг повинен адаптувати процес перекладу до того, як і де використовуватиметься перекладений текст, а також враховувати прогнозований бюджет. Наприклад, якщо ваш продукт супроводжується технічним довідником на сотні тисяч слів для вузькоспеціалізованого персоналу, клієнтам, імовірно, знадобиться переклад, щоб зрозуміти загальний зміст інструкцій (особливо якщо в них багато ілюстрацій). У такому разі немає потреби звертатися до перекладача, який спеціалізується на клієнтоорієнтованому контенті, і віддавати текст редактору для триразової вичитки. Важливо, щоб бюро могло скоригувати алгоритм роботи відповідно до типу замовлення.

Розмір компанії

На перший погляд може бути не очевидно, чим цей критерій допоможе у виборі бюро перекладів. На ринку лінгвістичних послуг, як і в будь-якій іншій галузі, є дрібніші та більші компанії. Досвідчені клієнти часто обирають послуги великих корпоративних бюро перекладів, а компанії, які роблять перші кроки на ринку, найчастіше шукають маленькі агенції. Тому, якщо ви керуєте невеликою компанією з планами на глобальну експансію, шукайте бюро перекладів зі спеціалізацією в певній галузі, яке готове працювати з вами, коли ваш бізнес розвиватиметься, і не розглядатиме ваш запит як невигідний.

Етапи процесу перекладу

Переклад — багатогранний процес, який вимагає знання вихідної та цільової мов, навичок локалізації й коректури, а також відповідних культурних знань. Без усіх цих елементів неможливо створювати тексти прийнятної якості.

Щоб визначити сильні сторони та компетенції перекладацьких компаній, зверніть увагу на такі аспекти:

  • оцініть кількість етапів процесу перекладу;
  • порівняйте вартість перекладу;
  • з’ясуйте, чи пропонує бюро перекладів додаткові послуги, наприклад вичитку, локалізацію, верстку (DTP) тощо;
  • дізнайтесь, хто несе основну відповідальність за проєкт.

Вартість перекладу у Запоріжжі

Якщо компанія шукає бюро перекладів (Запоріжжя), ціни, найімовірніше, відіграють дуже важливу роль. Бюро перекладів «Профпереклад» може виконати переклад високої якості відповідно до всіх наведених вище критеріїв. При цьому ми надаємо послуги за середньоринковою ціною. Розрахунок вартості провадиться за кількістю слів в оригіналі. Зорієнтуватися в цінах можна за таблицею нижче.

Вид послугиЦіна
Переклад документа з української на англійськуВід 0,75 грн за слово
Терміновий переклад документа з української на англійськуВід 0,98 грн за слово
Переклад документа з англійської на українськуВід 0,67 грн за слово
Терміновий переклад документа з англійської на українськуВід 0,87 грн за слово

Варто зазначити, що єдиного правильного рішення у виборі бюро не існує. Щоб знайти постачальника, який відповідає вашим вимогам, варто проаналізувати ваш бюджет, мету перекладу, а також потенційну частоту звернень до бюро. Не треба боятися ставити запитання — вони допоможуть отримати цінну інформацію про те, як працює бюро, а також про продуктивність, на яку можна розраховувати.

Автор статті:

Юрій Цвєркун

12 років у бізнесі професійних перекладів Засновник і директор бюро перекладів «Профпереклад». Ключові компетенції: менеджмент, стратегічний маркетинг, лінгвістичні технології. Освіта: Києво-Могилянська бізнес-школа (KMBS) та IE Business School.

Дізнатись вартість
Заповніть форму та прикріпіть документ, і ми повідомимо точну вартість усієї роботи на email
Прикріпіть документ для оцінки вартості перекладу
Контакти
Ви також можете зв'язатися з нашим офісом у Києві у будь-який зручний спосіб, і ми відповімо на всі питання.
Україна, 03150,
м. Київ, вул. Ділова, 5Б, 6-й поверх
Понеділок – П'ятниця з 9:00 до 18:00