Переклад сайтів

1 Зв’яжіться з нами та замовте переклад сайту
2 Сайт буде грамотно перекладений, а потім вичитаний носієм мови
3 Переклад буде виконано з урахуванням вимог до пошукової оптимізації

Переклад сайтів і локалізація ПЗ будь-якою мовою

У сучасному суспільстві відсутність сайту у компанії здається все більш і більш дивною. А якщо компанія хоче працювати не тільки локально, але ще й на міжнародному ринку, то їй знадобиться не просто сайт, а сайт із локалізацією іншими мовами.

Для цього й існує така послуга, як переклад сайтів. Звичайно, хтось зараз скаже, що з перекладом на деякі мови можна впоратися самостійно, та й взагалі існує машинний переклад. Однак ми відразу хочемо сказати, що тільки професійний (і живий, а не машинний) перекладач зможе адекватно та без помилок перекласти тексти й зробити їх зрозумілими для користувачів з інших країн.

Крім того, не варто забувати і про те, що ваші тексти, які продають, російською або українською мовою повинні залишитися тими, які продають, і в перекладі на будь-яку іншу мову. Що вже говорити про локалізацію та переклад інтерфейсів, коли через одне невдало підібране слово (наприклад, занадто довге або неточне) Вашим продуктом просто стане незручно користуватися.

Так, якщо у випадку з деякими загальновідомими мовами можна перевірити та відредагувати машинний переклад самостійно, то ситуація з рештою мов зовсім інша. У результаті непрофесійного перекладу Вашого сайту, скажімо, на грецьку мову Ви будете довго ламати голову, чому ніхто ним не користується, і дуже нескоро зрозумієте, що замість фрази «Миттєве завантаження фото на диск» у Вас на сайті красується напис «Миттєва доставка фото додому».

Переклад сайтів та програмного забезпечення для Вашого бізнесу

Бюро перекладів «Proftranslation» з радістю позбавить Вас подібних казусів у перекладі та допоможе Вам прискорити просування Вашої компанії за кордоном. На виході Ви отримаєте по-справжньому якісний продукт, тому що:

  • ми виконуємо переклад сайтів більше ніж на 10 популярних мов і забезпечуємо обов’язкову вичитку перекладу (за необхідності — носієм мови);
  • ми можемо також додатково перекласти новини, блоги, супровідну документацію та іншу оновлювану інформацію з урахуванням усієї використовуваної раніше термінології;
  • ми враховуємо всі ваші коментарі та побажання.

Щоб дізнатися про точні строки та ціни на переклад сайтів у Києві або в будь-якому іншому місті України заповніть онлайн-форму на нашому сайті, напишіть на email або зателефонуйте нашим менеджерам, які дадуть відповіді на всі Ваші запитання та допоможуть оформити замовлення.

Точна вартість перекладу за декілька хвилин

Замовити послугу перекладу

Заповніть форму та прикріпіть документ - ми повідомимо Вам точну вартість всієї роботи.

Вибрати та завантажити Прикріпіть документ для оцінки вартості перекладу
Ви також можете зв’язатися з нами будь-яким зручним способом, і ми дамо відповіді на всі Ваші запитання.

Контакти >
+48 (22) 389-52-46
sm.proftranslation
Україна, 01030, м. Київ,
вул. Б. Хмельницького, 16-22, (будівля «Київпроекту»), 12-й поверх