Тендери

Багатьом компаніям для вибору постачальника перекладацьких послуг недостатньо просто знайти в Інтернеті компанію, яка заслуговує на довіру. Згідно з корпоративними стандартами необхідним є проведення тендеру або запиту цінових пропозицій. Ми будемо раді надати Вам нашу тендерну пропозицію своєчасно з дотриманням усіх вимог і необхідних процедур.

За статистикою на сьогоднішній день ми виграємо 72% тендерів, у яких беремо участь. Запорукою такого результату є гнучка політика нашої компанії щодо договірних умов і безкомпромісна якість перекладів та сервісу.

Чому варто працювати саме з нами?

Ми – бюро перекладів, яке спеціалізується на роботі з В2В, тобто з корпоративними клієнтами. Ми знаємо і дотримуємося всіх вимог клієнта, починаючи з термінології для перекладів і закінчуючи правильним оформленням звітних і бухгалтерських документів. І, звичайно ж, ми суворо дотримуємося конфіденційності.

Роблячи вибір на користь нашої компанії, Ви гарантовано отримуєте надійного постачальника послуг з перекладу, а значить, Ваша робота щодо проведення тендеру буде зроблена не марно й повторний тендер не знадобиться.

У нашій практиці був цікавий випадок з однією великою українською компанією, яка відома кожному без винятку українцю. Два роки поспіль ми програвали тендери цієї компанії, оскільки компанія обирала постачальників з нижчими цінами і, як пізніше виявилося, з низькою якістю. Коли співробітники цієї компанії остаточно втомилися від перероблення неякісних перекладів, вони за рекомендацією партнерів звернулися до нас для укладення договору поза тендерною процедурою, бо їхня методика проведення тендеру себе не виправдала.

Участь у тендері

Ваш запит тендерної пропозиції Ви можете надіслати на нашу електронну скриньку або скористатися формою нижче.

Методичні рекомендації щодо проведення тендерів

Вам раніше не доводилося проводити процедури із закупівлі перекладацьких послуг? Ми з радістю допоможемо Вам розібратися в тому, на що слід звертати увагу при складанні тендерних запитів і оцінці пропозицій. Ми підкажемо Вам, як якісно провести тендер так, щоб його результати відповідали вимогам Вашої компанії, а обраний постачальник забезпечив необхідний рівень якості при вигідних цінах.

Зв’яжіться з нами
+48 (22) 389-52-46
sm.proftranslation
Україна, 01030, м. Київ,
вул. Б. Хмельницького, 16-22, (будівля «Київпроекту»), 12-й поверх
Усі контакти >
Запропонувати участь у тендері

Вибрати та завантажити

* - поля, обов’язкові для заповнення
Наші послуги та ціни

Письмовий переклад >

  • Галузевi перекладачi, редактори

Нотаріальне засвідчення >

  • Від 155 грн. за документ
  • Засвідчення перекладів і копій
  • Засвідчення перекладу на іноземній мові

Усний переклад >

  • Дипломовані перекладачі
  • Кращі рекомендації від клієнтів
  • Послідовний переклад
  • Синхронний переклад
Усі послуги >
Останні відгуки
Quehenberger Logistics
Quehenberger Logistics
Дочірнє підприємство «Квеібергер Логістиці УКР» висловлює вдячність і подяку колективу бюро перекладів «ПРОФПЕРЕКЛАД» за професіоналізм, орієнтацію на клієнта, а також якісне і своєчасне
Читати повністю >
Маршаллер и партнеры
Юридическая фирма Маршаллер и партнеры
Цим листом Товариство з обмеженою відповідальністю «Адвокатська компанія «Маршаллєр і партнери», висловлює вдячність Бюро перекладів «ПРОФПЕРЕКЛАД»  за якість наданих послуг, а також високі
Читати повністю >