Послуги для приватних клієнтів

Де зробити якісний переклад дешевше

У будь-якому місті сьогодні багато бюро перекладів. При цьому ціна може відрізнятися в рази. Звичайно, кожному хочеться зробити дешевше. Та слід пам’ятати — скупий платить двічі. У випадку з перекладом важливих документів це прислів’я особливо актуальне.

Здавалося б, у справі перекладів немає нічого складного. Однак не кожна агенція підходить до своєї роботи відповідально. У нашій практиці ми нерідко чуємо від клієнтів історії, які підтверджують цю тезу. Нашому клієнту, наприклад, був необхідний переклад атестата та додатка до нього для вступу дочки до ВНЗ за кордоном. Він звернувся до першого ліпшого агентства, де переклад виконали з помилками, в тому числі переклали ім’я дочки як Maria. Здавалася б, з іменем усе нормально, але насправді це не так. Згідно з правилами транслітерації це ім’я має перекладатися як Mariia. Всього лише одна літера, а в результаті між перекладом і написанням імені в закордонному паспорті виникли розбіжності, через які ВНЗ відмовив дівчині у прийомі документів.

Клієнт звернувся до нас для того, щоб зробити переклад заново для повторної подачі. У результаті документи були прийняті, а дочка клієнта у вересні поїхала до омріяного університету.

Ще один випадок із нашої практики: інша непрофесійна агенція виконала для клієнта переклад на англійську та нотаріальне засвідчення, яке було виконано українською мовою. Звичайно, посвідчувальний напис нотаріуса українською мовою не змогли прочитати за кордоном і відмовили у прийомі документа для отримання посвідки на проживання.

Клієнт звернувся до нас і ми виконали переклад і нотаріальне засвідчення англійською мовою. У результаті документи були прийняті.

Також нам зустрічалися випадки, коли клієнтам виконували переклад, але не проставляли апостиль у тих випадках, коли він потрібен. Такі документи без штампу «Апостиль» не мають юридичної сили за кордоном.

Клієнт звернувся до нас і ми оперативно проставили «Апостиль» і направили йому документи за кордон кур’єрською експрес-службою.

Переклад документів — запорука щасливого майбутнього

Не секрет, що у більшості випадків переклад документів пов’язаний із переїздом до іншої країни. Є велика ймовірність того, що цим перекладом вам доведеться користуватися все життя. Саме тому якість перекладу та його грамотне оформлення в цьому випадку не те питання, у вирішенні якого варто йти на компроміс.

Співробітники бюро перекладів «Proftranslation» із радістю Вам допоможуть. Роки роботи на ринку дозволили нам налагодити процеси так, щоб запропонувати клієнтам вигідну вартість, високу якість і стислі терміни.

Конкурентною перевагою бюро є дистанційна робота. Насправді, для отримання перекладу немає необхідності відвідувати наш офіс. Досить зв’язатися з нами по електронній пошті або Skype, вислати відскановані оригінали та отримати результат на email або кур’єрською службою додому.

Ми будемо раді допомогти Вам із перекладом:

 • дипломів, атестатів та грамот;
 • свідоцтв про народження та шлюб;
 • паспортів та довідок про несудимість;
 • довіреностей;
 • рішень суду;
 • трудових книжок;
 • заяв про те, що людина не перебуває у шлюбі;
 • заяв для виїзду з дітьми за кордон;
 • довідок із різних установ;
 • резюме;
 • статей та наукових матеріалів;
 • книг та брошур.

Не відкладайте на завтра — замовте переклад сьогодні, і тоді ваше омріяне майбутнє без будь-яких перешкод стане щасливим сьогоденням!

Письмовий переклад >

 • Галузевi перекладачi, редактори

Юридичний переклад >

Фінансовий переклад >

Технічний
переклад
>

Медичний переклад >

Усний переклад >

 • Дипломовані перекладачі
 • Кращі рекомендації від клієнтів
 • Послідовний переклад
 • Синхронний переклад
Чому ми справді кращі
За 7 років роботи ми змогли налаштувати та налагодити процеси таким чином, що маємо можливість надати клієнтам одночасно найвищу якість, низьку вартість і найкоротші терміни виконання робіт. Немає причин замовляти переклад де-небудь ще.
Способи оплати
Оплату послуг бюро перекладів «Proftranslation» ви можете здійснювати як за безготівковим розрахунком (з ПДВ або без ПДВ ), так і готівкою, а також on-line кредитною карткою з нашого сайту. Інформацію про способи та умови оплати Ви можете отримати у наших менеджерів.