04.03.15

GSK

За результатами тендеру та успішного проходження 3-місячного випробувального терміну Бюро перекладів «ПРОФПЕРЕКЛАД» було обрано єдиним постачальником послуг перекладу.

За час нашої співпраці, що була розпочата з 01.01.2014, компанія «ПРОФПЕРЕКЛАД» займалась перекладами численних проектів за участі ЄІахоЗтіїМІіпе і завжди виконувала їх з високою якістю та професійністю.

Зокрема, були виконані переклади багатьох сертифікатів відповідності виробника вимогам належної виробничої практики (ЄМР), ліцензій на виробництво лікарських засобів (МІ.), довіреностей та угод, численних сертифікатів випуску, походження та якості лікарських засобів, інструкцій з медичного застосування, протоколів клінічних досліджень, валідацій аналітичних методик, специфікацій готового продукту, інформації про експертів та інших документів медичного та регуляторного характеру. Переклади, що виконувалися на наше замовлення завжди відповідали нашим вимогам якості та були надані своєчасно з урахуванням усіх наших побажань.

Особливо варто відзначити оперативність виконання термінових замовлень та пріоритетне ставлення менеджерів та редакторів «ПРОФПЕРЕКЛАД» до завдань, що ставляться клієнтом, а також нашим вимогам щодо відповідності термінам перекладів, асортименту послуг,якості забезпечення документообігу і якості роботи менеджера.

Чтобы оставить Ваш отзыв, войдите через