03.03.15

Sanofi Pasteur S.A.

 

Відділ клінічних досліджень, що є частиною TOB «Санофі-Авентіс Україна», провідної міжнародної фармацевтичної компанії, що спеціалізується на розробці, виробництві та промоції лікарських препаратів та послуг для покращення життя пацієнтів висловлює подяку Бюро перекладів «ПРОФПЕРЕКЛАД» за професіоналізм, якісне та своєчасне виконання перекладів, а також за уважність та пріоритетність вимог клієнта.

За час співпраці з Бюро перекладів «ПРОФПЕРЕКЛАД» на наше замовлення були перекладені тисячі сторінок тексту та документів. Зокрема, були виконані переклади протоколів клінічних випробувань, висновки ДЕЦ стосовно результатів експертиз матеріалів клінічних досліджень та поправок до них, довіреності на проведення клінічних досліджень, розрахунок-обґрунтування на вивіз біологічних зразків, інформаційні листки та форми інформованої згоди пацієнта, щоденники пацієнтів, хворих на діабет, інструкції з використання лікарських засобів та інші документи медичного характеру. Переклади, що виконувалися на наше замовлення завжди відповідали нашим вимогам якості та були надані своєчасно з урахуванням усіх наших побажань.

Висловлюємо окрему подяку колективу менеджерів, перекладачів та редакторів за допомогу і оперативне вирішення задач з перекладу та засвідчення перекладів незалежно від терміновості та графіку роботи. За час нашої роботи велика кількість перекладів на нашу вимогу була виконана більше за встановлену норму та в неробочий час.

Чтобы оставить Ваш отзыв, войдите через