10.06.15

Приватбанк

 

ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» висловлює подяку Бюро перекладів «ПРОФПЕРЕКЛАД» за професіоналізм, якісне та своєчасне виконання перекладів, а також за уважність та пріоритетність вимог клієнта.

Переклади, що виконувалися на наше замовлення, завжди відповідали нашим вимогам якості та були надані своєчасно з урахуванням усіх наших побажань. Зокрема заслуговує подяки кропітка та трудомістка робота над перекладом Закону про оподаткування іноземних рахунків (ЕАТСА) та Зведення федеральних правил, що містять положення Кодексу внутрішніх доходів 1986 року щодо надання інформації іноземними фінансовими установами (ІФУ) стосовно рахунків в США та утримання податку з окремих платежів ІФУ та іншим іноземним організаціям. Ці документи пройшли сертифікацію у Міністерстві фінансів України, що ще раз свідчить про високий рівень якості перекладу.

Висловлюємо окрему подяку колективу менеджерів, перекладачів та редакторів за допомогу і оперативне вирішення завдань з перекладу і нотаріального засвідчення незалежно від терміновості та графіку роботи та готовності завжди піти назустріч клієнту. Послуги, що надає Бюро перекладів «ПРОФПЕРЕКЛАД» , успішно поєднують в собі швидкість виконання, якість та прийнятні ціни.