15.07.15

ИНКОМ

ПрАТ «ІНКОМ» — системний інтегратор, лідер українського ринку ІТ технологій та учасник рейтингу «Кращі компанії України» висловлює подяку Бюро перекладів «ПРОФПЕРЕКЛАД» за професіоналізм, якісне та своєчасне виконання перекладів, а також за уважність та пріоритетне ставлення до вимог клієнта.

ПрАТ «ІНКОМ» співпрацює з Бюро перекладів «ПРОФПЕРЕКЛАД» на постійній основі з 2009 року. За цей час на наше замовлення були перекладені тисячі сторінок тексту та документів. Зокрема, були виконані переклади: переклади посібників з використання та експлуатації різноманітного обладнання та програмного забезпечення, сертифікатів та інших документів для участі у сотнях тендерів, звітні та інші фінансові документи, договори, статутні та установчі документи, ділова переписка та інші конфіденційні документи комерційного характеру. Переклади, що виконувалися на наше замовлення завжди відповідали нашим вимогам якості та були надані своєчасно з урахуванням усіх наших побажань.

Висловлюємо окрему подяку колективу менеджерів, перекладачів та редакторів за допомогу в оперативному вирішенні задач з перекладу та засвідченні перекладів незалежно від терміновості та графіку роботи. Під час нашої співпраці велику кількість перекладів було виконано понаднормово у неробочий час.

ПрАТ «ІНКОМ» рекомендує Бюро перекладів «ПРОФПЕРЕКЛАД» як надійного партнера, який виправдовує очікування вимогливих клієнтів.

Чтобы оставить Ваш отзыв, войдите через