17.06.15

Страховая компания Allianz

 

Цим листом ми, Товариство з додатковою відповідальністю «Альянс Україна», підтверджуємо, що Бюро перекладів «ПРОФПЕРЕКЛАД»  є нашим надійним та довгостроковим партнером.

Договір про надання послуг з перекладу укладено між нам за результатами тендеру, який проводився нашою компанією для вибору кращого агентства з перекладу за співвідношенням ціна/якість.

За час нашого співробітництва були виконані переклади різноманітних проектів, зокрема таких документів: угод та договорів, інвойсів, страхової та фінансової документації, ділової переписки та інших документів комерційного характеру. Всі переклади виконано грамотно, на належному професійному рівні, строки виконання чітко дотримуються.

Відмінною рисою бюро перекладів є виняткова налагодженість роботи персоналу, оперативність та висока організованість менеджерів, готовність швидко реагувати на різні обставини.

Перекладачі, редактори та менеджери «ПРОФПЕРЕКЛАДу» уважно ставляться до всіх наших вимог і зауважень та завжди йдуть назустріч нашим побажанням, демонструючи гнучкий підхід до Замовника.

Окрему подяку висловлюємо директорові Цвєркуну Ю. Ю., що зібрав команду спеціалістів, які сумлінно виконують свою роботу та професіоналізм яких забезпечує високу якість наданих послуг!

На підставі вищевикладеного ТДВ «Альянс Україна» рекомендує Бюро перекладів «ПРОФПЕРЕЛАД» як надійного та відповідального партнера з надання послуг з перекладу, а також нотаріального засвідчення перекладів.

Чтобы оставить Ваш отзыв, войдите через