Усний переклад

1 Зв’яжіться з нами і ми повідомимо точну ціну по Вашому запиту
2 Оформіть замовлення на усний переклад online
3 Отримайте професійний переклад на Вашому заході
Усний переклад із професійними перекладачами-синхроністами

Вам необхідно провести презентацію своєї компанії для іноземних інвесторів? До вас приїхали закордонні партнери для проведення переговорів або технічні консультанти від іноземного виробника обладнання? Вам потрібно скласти довіреність у нотаріуса або укласти важливий договір? Тоді вам неодмінно буде потрібна послуга усного перекладу.

Усний переклад поділяється на два основних напрямки:

Синхронний переклад — переклад одночасно з оратором, без спеціальних пауз. Здійснюється професійними синхроністами з використанням спеціального обладнання та індивідуальних навушників для слухачів і, як правило, необхідний на конференціях, презентаціях та офіційних зустрічах з великою кількістю учасників.

Послідовний переклад — переклад під час спеціально відведених пауз, які робить оратор у своїй доповіді.

Якісний усний переклад у Києві і не тільки

Якщо вам потрібен дійсно хороший синхронний або послідовний усний переклад у Києві або інших містах України чи за кордоном, звертайтеся до нас.
У нашому бюро працюють перекладачі-спеціалісти, які можуть забезпечити переклад більше ніж на 25 мов навіть у таких вузькоспеціалізованих сферах, як медицина, фармацевтика, юриспруденція, технічний переклад, будівництво тощо.

Крім того, ми можемо надати Вам спеціальне обладнання для синхронного перекладу, включно з мікрофонами, передавачами, навушниками та тощо. Ми також беремо на себе доставку та монтаж обладнання, а професійний інженер із цього обладнання слідкує за коректністю його роботи під час заходу.

Ми працюємо як за домовленістю, так і в терміновому порядку

Ми гарантуємо не лише якісний усний переклад, а також і повну відповідність наших перекладачів формату заходів та дрес-коду, а також дотримання ними норм етикету та протоколу.

Вам знадобиться всього лише кілька хвилин, щоб замовити у нас усний переклад. Ціни, строки, мова та інші деталі замовлення Ви можете уточнити, заповнивши нашу online-форму, написавши нам на email або ж зателефонувавши по телефону нашим менеджерам.

Точна вартість перекладу за декілька хвилин

Замовити послугу перекладу

Заповніть форму та прикріпіть документ - ми повідомимо Вам точну вартість всієї роботи.

Вибрати та завантажити Прикріпіть документ для оцінки вартості перекладу
Ви також можете зв’язатися з нами будь-яким зручним способом, і ми дамо відповіді на всі Ваші запитання.

Контакти >
+48 (22) 389-52-46
Україна, 01030, м. Київ,
вул. Б. Хмельницького, 16-22, (будівля «Київпроекту»), 12-й поверх