Кур’єрська доставка

Ви хочете замовити у нас переклад, нотаріальне засвідчення або інший вид послуг із нашого переліку, але не маєте часу на візит до нас в офіс чи знаходитеся не в Києві, а в іншому місті або взагалі за кордоном? Відстань – це не проблема для нашої з Вами співпраці! Окрім того, що в бюро перекладів «Proftranslation» Ви можете зробити online-замовлення будь-яких послуг, ми також пропонуємо Вам опцію кур’єрської доставки за вказаною адресою в необхідний Вам строк.

Щоб замовити послугу кур’єрської доставки документів по Києву, Україні чи за кордон, Вам потрібно всього лише зв’язатися з нами будь-яким зручним способом – по телефону, email або Skype, які вказані нижче.

Вартість кур’єрської доставки в нашому бюро перекладів залежить від кінцевої точки (Київ, обласний центр або інша країна) і необхідної швидкості (термінова це доставка чи ні). Орієнтовні ціни вказані нижче, а точнішу вартість доставки Вам допоможуть розрахувати наші менеджери. Також менеджери підкажуть, як передати нам оригінал документа, якщо наявність оригіналу потрібна для проставлення апостиля або засвідчення. Ми пропонуємо тільки надійні способи доставки, тому Ви можете не турбуватися про збереження Ваших документів.

Таким чином, завдяки послузі «Кур’єрська доставка» від бюро перекладів «Proftranslation» Ви зможете отримати на руки терміновий переклад, засвідчений нотаріусом, не виходячи з офісу. А надсилання документів, скажімо, своїм родичам або діловим партнерам в інше місто або країну стає набагато простішим.

Київ
наступного
дня

60 грн

Київ
терміново, в
день заявки

100 грн

Обласний
центр України

протягом
1-2 днів

від 30 грн

Інші міста
України

протягом
1-2 днів

від 30 грн

За кордон
від 2-х
днів

від 100 грн