Про нас

Загальна інформація

«Proftranslation» – перекладацька компанія № 1 в Україні за обсягом робіт і кількістю персоналу.
Ми не просто велике бюро перекладів, а системна компанія з налагодженими бізнес-процесами й фокусом на якість, що відповідає міжнародним стандартам перекладу ISO 17100 і EN 15038.
Великий обсяг продажів дозволяє нам вибудовувати процеси забезпечення якості на високому рівні, чого не можуть собі дозволити невеликі бюро перекладів.

Ми орієнтовані на об’ємні й довгострокові проекти з перекладу та локалізації. Завдяки спеціальному програмному забезпеченню й особливому підходу до керування проектами ми можемо не тільки гарантувати якість у межах окремого перекладу, а й забезпечувати її довгостроково протягом всього періоду співпраці.

Ми віримо, що клієнтами нашої компанії є не тільки замовники, але й перекладачі та працівники компанії. Адже тільки дбаючи про інтереси всіх учасників процесу, ми можемо створювати бізнес і продукт, якими можна дійсно пишатися.

Наш офіс і команда
Гарантії якості
Вузька спеціалізація
Ми не залучаємо до роботи універсальних перекладачів широкого профілю. Тільки галузеві фахівці вузького профілю: інженери для перекладу технічних текстів, фармацевти й хіміки для перекладу реєстраційних досьє на медпрепарати тощо.
Вигідні ціни
Ми пропонуємо найкраще співвідношення ціни та якості на ринку. Завдяки цьому нам довіряють понад 2 000 корпоративних клієнтів. Для юридичних осіб можлива оплата з ПДВ, а для нерезидентів – у доларах і євро.
Строки
Дотримання строків – один із наших основних принципів роботи із клієнтом. Розміщуючи замовлення у нас, Ви гарантовано отримуєте якісний переклад, виконаний точно у строк.
39 тематик
ми маємо
спеціалістів
у будь-якій сфері
5 років
мінімальний
досвід перекладу
в тематиці
9 з 10
компаній
замовляють
у нас
44000
завершених проектів
на 25%
швидше,
ніж у інших
бюро
14 хвилин
після оплати
і Ваше замовлення
уже в роботі